O nas

Poznaj EuroJobs

EuroJobs specjalizuje się w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców na terytorium Polski.

Jeśli jesteś cudzoziemcem pragnącym zamieszkać w Polsce nie musisz martwić się o związane z tym formalności, EuroJobs pomoże w uzyskaniu: zezwolenia na pracę, karty pobytu, w tym także: karty czasowego pobytu, niebieskiej karty UE, karty stałego pobytu, karty rezydenta długoterminowego UE. Dla pracodawców zatrudniających obywateli Rosji, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Armenii uzyskujemy oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy.

Nasz wykwalifikowany personel gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Dzięki EuroJobs zaoszczędzisz czas i pieniądze. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces uzyskiwania pozwolenia na pracę oraz pobyt. Dopasujemy rodzaj usługi do Twoich potrzeb i preferencji.

Reprezentujemy naszych klientów w sprawach o

 

  • Udzielenie zezwolenia na pobyt czasowy i wydanie karty czasowego pobytu;
  • Udzielenie zezwolenia na pobyt stały i wydanie karty stałego pobytu;
  • Udzielenie zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego UE i wydanie karty; stałego pobytu
  • Udzielenie lub przedłużenie wizy schengen lub krajowej;
  • Przedłużenie okresu pobytu w ramach ruchu bezwizowego;
  • Rejestrację pobytu obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej i członków ich rodzin;
  • Dokonywanie wpisu do ewidencji zaproszeń ułatwiających wyrobienie wizy;
Skuteczna legalizacja pobytu w Polsce z pomocą EuroJobs!

Legalizacja pobytu cudzoziemca w Polsce nie musi być kłopotliwa, odpowiednie doświadczenie i znajomość prawa specjalistów EuroJobs zdecydowanie wpływają na sprawność i czas trwania tej procedury.

Jesteśmy biegli we wszelkich procedurach w sferze legalizowania pobytu, dlatego możemy zagwarantować, że uzyskasz od nas wsparcie na każdym etapie postępowania.

Legalna praca w Polsce – zezwolenie na pracę

Cudzoziemiec zamierzający podjąć legalne zatrudnienie na terytorium Polski musi posiadać zezwolenie na pracę. Należy podkreślić, że pozwolenie na pracę w Polsce nie jest wydawane na wniosek obcokrajowca. O zezwolenie na pracę dla cudzoziemca może wnioskować jedynie pracodawca, który chce go zatrudnić na terytorium Polski.

EuroJobs świadczy kompleksowe wsparcie dla pracodawców w procesie uzyskiwania zezwolenia dla pracę dla cudzoziemców. Przygotowujemy niezbędną dokumentację, wypełniamy wnioski i reprezentujemy pracodawców przed Wojewodą oraz Szefem Urzędu ds. Cudzoziemców.

Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi

Państwa, których obywatele mogą pracować na podstawie oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi to wyłącznie: Armenia, Białoruś, Gruzja, Mołdawia, Rosja i Ukraina. Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi musi być wpisane przez Powiatowy Urząd Pracy do ewidencji oświadczeń.

Oprócz tego cudzoziemiec musi posiadać dokument potwierdzający tytuł pobytowy w RP, uprawniający do wykonywania pracy na terenie Polski.

Nadanie obywatelstwa polskiego z EuroJobs

Chcesz uzyskać polskie obywatelstwo, ale nie wiesz, w jaki sposób to zrobić? Skorzystaj z pomocy firmy EuroJobs. Jesteśmy specjalistami w obsłudze spraw cudzoziemców.

Oferujemy kompleksową pomoc oraz wsparcie na każdym etapie procesu o nadanie obywatelstwa polskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wymienionym zakresie oraz odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm, a także wysoką skuteczność działań.

Nasze wartości

Profesjonalizm

Nasi klienci mogą liczyć na obsługę prawną spełniającą najwyższe standardy zawodowe i etyczne, świadczoną w oparciu o rzetelną, stale pogłębianą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Zaangażowanie

Staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów i warunki, w jakich działają. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Pracujemy z pasją i oddaniem pozostając otwartymi na kolejne wyzwania.

Odpowiedzialność

Podchodzimy do powierzanych nam spraw z należną im uwagą i zrozumieniem. Zlecone zadania traktujemy zawsze priorytetowo, a do ich wypełniania przystępujemy rzetelnie i sumiennie.

Współpraca

Cenimy kontakt z klientem i uważamy go za konieczny dla poznania i zrozumienia jego potrzeb oraz reagowania na jego sugestie i oczekiwania.